Rozlosování a informace k XLI. ročníku Mona ligy stolní tenis - 2013/2014

M O N A     L  I  G  A                                                                                                        Znojmo, 23.9.2013

STOLNÍ TENIS ZNOJMO

 

Rozlosování a informace k XLI. ročníku Mona ligy

stolní tenis - 2013/2014

 

1) Složení řídící komise:

 

                FIALA Jiří                            předseda soutěže

                DOHNAL Oldřich               tajemník

              SEDLÁČEK Tomáš          předseda disciplinární komise

                Mgr. TEJRAL Roman       člen disciplinární komise

                PFEFFER Bohumil             člen disciplinární komise

                MAREŠ Alois st.                 člen disciplinární komise

                SEDLÁČEK Jaroslav         vedoucí lig

     sumarizace výsledků všech lig, sestavování tabulek, úspěšnosti, zveřejňování  na internetu (telefon: 737 721 711, email: mlstzn@seznam.cz)

 

2) Termíny turnajů pro rok 2012/2013:

 

12.10.2013          Znovín open 2012 (ZŠ Tasovice)

30.11.2013          Turnaj 1. a 2. ligy, 3. a 4. ligy  (Dobšice)

28.12.2013          Vánoční turnaj čtyřher (Pošta)

01.02.2014          Memoriál Juraje Frimela  - TOP 12 Extraliga (Pošta)

08.02.2014          TOP 12 - I.Liga (Pošta)

25.01.2014          TOP 12 - II. Liga (Dobšice)

11.01.2014          TOP 12 - III. Liga (ZŠ Republika)

18.01.2014          TOP 12 - IV. Liga (ZŠ Pražská)

15.02.2014          MONA Cup (Sokolovna Znojmo)

????  2014          Velká cena Únanova (Orlovna Únanov)  

 

 

Všechny uvedené turnaje se týkají pouze hráčů městské ligy. Případné změny termínů soutěží budou včas oznámeny a zveřejněny v okresním tisku a na internetu.

 

3) Zařazení družstev MONA ligy do jednotlivých lig:

 

 

                4. Liga                                                                 

 

1             Nebytovka „B“                         

2             WSPK

3             OSŽ „A“

4             Milíčovice „A“

5             DDM Znojmo

6             H+M Okna

7             Milíčovice „B“

8             OSŽ „B“

9             Azyl

10           ---------------------                                                    

 

 

 

4)         Pořadí jednotlivých utkání: EXTRALIGA,  1.LIGA,  2.LIGA. 3.LIGA, 4. LIGA

 

1. kolo                   1-10       2-9          3-8          4-7          5-6

2. kolo                   10-6       7-5          8-4          9-3          1-2

3. kolo                   2-10       3-1          4-9          5-8          6-7

4. kolo                   10-7       8-6          9-5          1-4          2-3

5. kolo                   3-10       4-2          5-1          6-9          7-8

6. kolo                   10-8       9-7          1-6          2-5          3-4

7. kolo                   4-10       5-3          6-2          7-1          8-9

8. kolo                   10-9       1-8          2-7          3-6          4-5

9. kolo                   5-10       6-4          7-3          8-2          9-1

 

 

4. LIGA

 

Termíny utkání – hrací den je  p o n d ě l í

 

1. kolo:  14.10., 21.10., 28.10., 04.11., 11.11., 18.11., 25.11., 02.12., 09.12. 2013

             Odvety:   13.01., 20.01., 27.01., 03.02., 10.02., 17.02., 24.02., 03.03., 10.03. 2014

 

Výjimky:             

 

Nebytovka "B"   -  hrací den pondělí, začátky od 18,00 hodin
 WSPK            -  domácí zápasy po domluvě ve Vrbovci, hospoda "U Strejdy"
 DDM Znojmo      -  domácí zápasy středa nebo pátek
 OSŽ "A"         -  z důvodu směnnosti zápasy po domluvě
 Milíčovice "A"  -  zápasy v pátek 18,30 hodin
 Milíčovice "B"  -  zápasy v pondělí 18,30 hodin
 OSŽ "B"         -  z důvodu směnnosti zápasy po domluvě

 

 

5) Upozornění

-          začátky jednotlivých zápasů jsou stanoveny na 17.00 hodin (mimo výjimek)

-          pro odvetná utkání druhého kola je klíč opačný

-          družstva hrající všechna utkání na hřištích soupeřů – není vyloučena úhrada pronájmu hrací místnosti (cca 100-200,- Kč na zápas)

-          vzhledem k tomu, že se množí výjimky, žádáme jednotlivá družstva, aby se před každým zápasem vzájemně domluvila !!!

-          hraje se podle pravidel stolního tenisu a soutěžního řádu naší soutěže

-          soutěžní řád a propozice Městské ligy na internetové adrese: http://mlst.wz.cz

 

6) Postup a sestup

 
IV. liga:
1.místo - postup do III. ligy
2.místo - baráž s 9. týmem III. ligy

 

POZOR: termíny baráže budou oznámeny po odehrání všech zápasů vedoucím dotyčných družstev.

 

 

7) Míčky

-          hraje se míčky 40 mm značky TIBHAR***, nebo Double Hapiness ***

-          v případě potřeby lze zakoupit u p. Fialy

 

8) Výsledky :

-          všechny výsledky zasílejte ihned po odehrání zápasu jako SMS na tel. číslo: 737 721 711 nebo na e-mail – mlstzn@seznam.cz

-          nahlášení výsledků co nejdříve po odehrání utkání

 

9) Zápisy o utkání:

-          osobně vhodit do schránky (umístěna v průjezdu k tělocvičně pošty – vchod Horní Česká 17 – na pravé straně od závory – zelená schránka !)

-          po nahlášení výsledku je nutné zápis odevzdat nejpozději do týdne po odehrání zápasu

-          je možné rovněž neskenovaný zápis zaslat mailem – mlstzn@seznam.cz

               

10) Odložení zápasu

 

§  V případě odložení zápasu se tato skutečnost nahlásí okamžitě vedoucímu ligy včetně náhradního termínu.

 

Všechny zápasy 1. kola musí být odehrány do 31.12.2013 (první turnaj TOP již 11.1.2014)

Všechny zápasy 2. kola (odvety) musí být odehrány do konce března 2014.

V případě neodehrání těchto zápasů, budou tyto zápasy kontumovány v neprospěch obou družstev.

 

Toto je výtažek týkající se pouze 4. ligy

Celý dokument ke stažení