Monitoring (nejen) našeho webu

Nechce se vám prolézat pokaždé zvlášť různé sekce našeho webu, abyste zjistili zda někde - někdo - něco nepřidal a nechete zmeškat žádnou událost?

Taky mě nebaví každý den proklikávat vzkazník, otázky a odpovědi, jednotlivá kola zápasů atd. Žádný problém...  Na vše se najde lék. 

 

Doporučuji použít některý z programů na monitoring webových stránek. Já používám WebSite-Watcher 2013. Stačí si přidat do sledovaných záložek adresy konkrétních stránek, které vás zajímají a pak jediným klikem na tlačítko kontrola, zjistíte změny na stránkách, i všechny nové příspěvky. Na změny budete upozorněni akusticky i vizuálně, nové příspěvky jsou barevně odlišeny od již přečtených atd. Dokonce můžete rovnou z tohoto programu i reagovat, bez použití webového prohlížeče a dalšího zbytečného klikání. Čas jsou peníze, nebo v našem případě - zbytečně zameškané údery do míčku! Vaše příspěvky zadané v programu se automaticky promítnou na naše stránky. Dá se nastavit i automatické sledování s intervalem kontrol a mnoho dalšího.

 

Odkaz na stažení ZDE - heslo pro stažení je stejné, jako do kalendáře.

Tento program je placený, ale jak již bylo řečeno výše - na vše se najde lék. Medicínka je přiložena v archivu v podobě aktivačního kódu.

 

O nastavení se tu nebudu rozepisovat - je to zdlouhavé a domnívám se, že i zbytečné. Kdo hoví IT, ten si s tím určitě poradí a kdo ne - zeptá se. Každý máme to své... Pokud si s tím někdo nebude vědět rady, rád poradím, pomůžu s instalací i nastavením. Navigováním přes něco, co mluví na dálku, osobní návštěvou u vašeho PC, nebo vzdálenou správou. Stačí říct.

 

Případné dotazy a požadavky na zprovoznění budeme řešit osobně, nebo pište do vzkazníku OSŽ "A", či OSŽ "B" - dle vaší příslušnosti. Sleduji tímto programem oboje :)

Nebudu sem přidávat možnost diskuse - byla by to další zbytečná stránka ke sledování....

 

Hodně zábavy a sportovních úspěchů všem - přeje Yesme - váš PC GURU a hrdý kapitán "Áčka" :)

 

Jen pro IT experty:

 
Závěrem bych ještě dodal (abych předešel zbytečným poznámkám některých našich IT expertů), že ne všechny a hlavně ne ty stránky našeho webu, které potřebujeme mít pod kontrlolou, podporují RSS. Takže monitoring programem pracujícím přes URL adresu je ideální řešení. Děkuji za pozornost :)